SAFETY – strategia IMI POLSKA

W naszej pracy priorytetem jest bezpieczeństwo. Ma ono dla nas wiele wymiarów, dlatego stworzyliśmy strategię SAFETY (Secure, Agile, Fixed price, Engineering, on Time, Yield), która je gwarantuje na wszystkich płaszczyznach współpracy, nie tylko w zakresie bezpieczeństwa maszyn. Wierzymy, że właśnie w niej tkwi nasz sukces.

SAFETY STRATEGYSecure – to bezpieczeństwo inwestycji

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym o dobrej kondycji finansowej. Dzięki czemu projekty realizowane wspólnie są gwarancją,  bezpiecznie zainwestowanych środków finansowych.

 

Agile –  to bezpieczeństwo sukcesu projektu

Kreujemy rozwiązania „szyte na miarę” i zwinnie zarządzamy projektami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom maksymalnie kompleksowe usługi. Wszelkie zlecenia realizujemy w systemie „pod klucz”. Czuwamy zatem nad projektem od etapu wstępnej koncepcji, aż po realizację, montaż i serwis poszczególnych linii, maszyn i urządzeń. Zwinne zarządzanie projektami gwarantuje sukces projektu.

 

Fixed price –  bezpieczeństwo budżetu klienta

Już podczas procesu ofertowego dokładnie badamy potrzeby naszych klientów. Podczas trwania projektów prowadzimy  rejestry kosztów i zarządzamy budżetem projektów.  Optymalizujemy wydatki, aby zaproponować przedsiębiorcom najlepsze rozwiązania przy efektywnym wykorzystaniu środków finansowych klienta.

 

Engineering – bezpieczne rozwiązania inżynieryjne

Mocny zespół inżynierów to gwarancja bezpieczeństwa rozwiązań proponowanych przez IMI Polska. Nasze biuro konstrukcyjne zatrudnia ponad 50 inżynierów – mechaników, automatyków i elektryków. Współpracujemy  z najlepszymi specjalistami – to daje gwarancje, że rozwiązania inżynieryjne są w pełni bezpieczne także pod względem funkcjonalnym. Stawiamy na ludzi, którzy nie boją się wyzwań, związanych z projektowaniem i realizacją określonych elementów konstrukcyjnych, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze produkty. Korzystamy przy tym z nowoczesnych narzędzi i najlepszego na rynku oprogramowania. Ponadto posiadamy bogaty park maszynowy. Jesteśmy otwarci na różne metody współpracy. Oferujemy także usługę outsourcingu inżynierów.

 

on Time – bezpieczeństwo wykonania prac na czas

Dzięki ciągłemu rozwojowi naszego systemu zarządzania dbamy o to, aby projekty były realizowane na czas. Działamy efektywnie, skutecznie i zgodnie z przyjętym harmonogramem. Naszym priorytetem jest realizacja terminowa powierzanych nam zleceń. Dzięki takiemu podejściu zyskujemy zaufanie klientów, tworząc wieloletnie relacje biznesowe, owocujące długofalową współpracą.

 

Yield – pamiętamy i dbamy o bezpieczeństwo Twojego biznesu

Pamiętamy, że dzięki naszym liniom produkcyjnym i technologicznym, maszynom i urządzeniom, a także innym oferowanym usługom, finalnie to Twój biznes ma wygenerować większe zyski. Nasze podejście jest spójne z wartościami Lean Management i jeśli coś finalnie nie przynosi wartości dla klienta jest stratą. Dbamy o to, aby eliminować wszystkie działania, które nie są konieczne do wypracowania wartości dodanej.

 

SAFETY to dla nas holistyczne podejście do bezpieczeństwa wszystkich aspektów związanych z dostarczaniem rozwiązań dla przemysłu.

 

Zobacz także: Biuro konstrukcyjne, Obliczenia wytrzymałościowe, Projektowanie i budowa maszyn przemysłowych, Linie produkcyjne i technologiczne, Robotyka i stanowiska zrobotyzowane, Automatyka Przemysłowa, Przenośniki i transportery, Przyrządy spawalnicze, Relokacje maszyn i urządzeń, Utrzymanie ruchu i serwis maszyn, Instalacje techniczne, Obróbka skrawaniem, Konstrukcje stalowe i aluminiowe, Certyfikacja maszyn CE, Outsourcing inżynierów