Lokalizacja: Kraków

Stażysta / Asystent konstruktora CAD / Konstruktor prowadzący

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska związane z rozwojem naszej działalności w zakresie projektowania i budowy maszyn przemysłowych oraz linii produkcyjnych

O nas

IMI POLSKA jest firmą od początku budowaną w oparciu o system wartości. Każda z nich jest wspierana poprzez konkretne działania.

I tak np. ciągłe doskonalenie i rozwój jest wspierane poprzez cotygodniowe szkolenia, które organizujemy w zespołach. Inżynierowie dzielą się swoją wiedzą z kolegami, menedżerowie szkolą z komunikacji, a pracownicy produkcji przekazują najlepsze praktyki pozostałym.

ponad
3500
zrealizowanych projektów W GRUPIE AIUT
blisko
600
SPECJALISTÓW W GRUPIE AIUT
blisko
1300 m²
POWIERZCHNI PRODUKCYJNEJ w Krakowie

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej 2D,
  • Modelowanie 3D,
  • Współpracę z klientem,
  • Pracę nad nowymi projektami urządzeń i maszyn oraz linii przemysłowych,
  • Sporządzanie BOM,
  • Przygotowanie DTR.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Mechanika i Budowa Maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika i pokrewne
  • Znajomość programu CAD – ProEngineer/ Creo / Catia / Siemens NX(lub inne 3D),
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania,
  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność.
  • Chęć rozwoju i determinacja w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy

1

Szkolenia z programu ProEngineer / Creo, Catia v5

2

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

3

Możliwość poszerzania wiedzy.

Podejmij z nami współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.