Automotive

Branża motoryzacyjna to jeden z najważniejszych sektorów współczesnej gospodarki – zarówno światowej, jak i polskiej. Jest ona jedną z najstarszych branż produkcyjnych, będącą jednocześnie prekursorem stosowania rozwiązań produkcji seryjnej i masowej. Tutaj szczególną rolę odgrywają nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Poszukuje się coraz efektywniejszych, szybszych i dokładniejszych metod produkcyjnych przy zachowaniu wymagań strumienia wartości dla klienta finalnego. IMI-Polska realizuje potrzeby przedsiębiorstw, działających w branży automotive. Znamy aktualne trendy i wyzwania motoryzacji. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób ukierunkować nasze działania oraz jakie produkty i usługi zaproponować naszym partnerom.

automotive

 

Korzyści dla branży automotive

  • zwiększenie jakości i powtarzalność produkcji
  • redukcja kosztów produkcji
  • zwiększenie wydajności

 

Co oferujemy branży automotive?

W ramach współpracy z branżą automotive tworzymy między innymi inteligentne i stabilne linie produkcyjne i technologiczne, wyposażone w różnorodne elementy. Zajmujemy się robotyką i stanowiskami zrobotyzowanymi, przenośnikami i transporterami, przyrządami spawalniczymi, niezawodnymi instalacjami technicznymi. Na względzie mamy przede wszystkim maksymalną wydajność przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Poszczególne projekty realizujemy zgodnie z regułami strategii SAFETY. Ponadto projektujemy i budujemy maszyny i urządzenia przemysłowe do produkcji gniazdowej. Bez nich branża automotive nie mogłaby bowiem istnieć. Dodatkowo proponujemy usługi obliczeń wytrzymałościowych, relokacji maszyn i urządzeń, obróbki skrawaniem, certyfikacji maszyn CE, dostosowania maszyn do wymagań minimalnych i wiele innych. IMI-Polska jest także otwarta na współpracą na zasadzie outsourcingu inżynierów.

Wysyłamy do klientów naszych najlepszych specjalistów, aby działali na miejscu, bezpośrednio w przedsiębiorstwie naszego partnera biznesowego. Dążymy do rozwoju przedsiębiorstw, funkcjonujący w dziedzinie automotive.

Jak działamy w branży automotive?

Oferujemy projekty „szyte na miarę”, wykonywane w trybie „pod klucz”. Zajmujemy się zatem każdym, kolejnym etapem realizacji zlecenia – od wstępnej koncepcji, aż po wdrożenie określonych rozwiązań i serwisowanie linii, urządzeń oraz maszyn. Klient, podejmując się współpracy z nami, otrzymuje możliwie kompleksową usługę. Ma też pełną kontrolę nad całym procesem. Aktywnie współpracujemy w trakcie tworzenia projektu oraz jego realizacji. Chcemy bowiem, aby zastosowanie instalacje jak najlepiej odpowiadały potrzebom danego przedsiębiorstwa. Stosujemy przy tym najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania. Jeżeli na rynku pojawia się jakaś nowinka techniczna, wiemy o niej pierwsi. Sami prowadzimy też rozległe badania i tworzymy prototypy, które później wchodzą na zdecydowanie szerszy rynek i szybko zdobywają nowych zwolenników. Branża automotive, ze względu na swój dynamiczny rozwój, jest szczególnie interesującym nas sektorem gospodarki.

IMI-Polska – posiadamy rozbudowany park maszynowy

Tworzymy kompletne linie produkcyjne i technologiczne, a także różnorodne maszyny i urządzenia dla branży automotive. To dziedzina o szczególnych wymaganiach, dlatego stosujemy w niej najwyższej jakości sprzęt i rozwiązania. IMI-Polska oferuje bogaty park maszynowy.  Nasza hala produkcyjna o pow. 5500m2 jest wyposażona we wszystkie urządzenia, niezbędne w procesie realizacji projektów z zakresu inżynierii przemysłowej. W tym hala uzbrojona jest w nowoczesną instalację pneumatyczną. Posiadamy też własne laboratoria, w których na bieżąco prowadzimy prace badawczo-rozwojowe (B+R), szukając nowych rozwiązań, technologii i konstrukcji. Projektujemy prototypy nowych produktów, które zmieniają oblicze wielu branż i przedsiębiorstw, prowadzących działalność produkcyjną, w tym w branży automotive.

Korzyści dla branży automotive

Realizujemy wszelkie potrzeby branży automotive. Dzięki IMI-Polska przedsiębiorcy, działający w tym sektorze gospodarki, otrzymują najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, projektując i wykonując rozmaite konstrukcje, „szyte na miarę” danego, obsługiwanego przedsiębiorstwa. Poza tym, korzystając z naszych linii technologicznych i produkcyjnych, maszyn oraz urządzeń, a także innych konstrukcji i poszczególnych stanowisk, można też liczyć na przyspieszenie czasu produkcji, obniżenie kosztów produkcji, a także poprawę jakości i powtarzalności finalnego produktu.

 

Zobacz także: Biuro konstrukcyjne, Linie produkcyjne i technologiczne, Projektowanie i budowa maszyn przemysłowych, Relokacje maszyn i urządzeń, Automatyka Przemysłowa, Robotyka i stanowiska zrobotyzowane, Instalacje techniczne, Podesty serwisowe.