OFERTA

Konstrukcje stalowe i aluminiowe

W ramach swojej działalności specjaliści IMI-Polska wykonują spawane oraz skręcane konstrukcje stalowe i aluminiowe.

Konstrukcje stalowe i aluminiowe - nasza oferta

Wykonane produkty są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi.

Przygotowujemy konstrukcje stalowe i aluminiowe, które mogą znaleźć zastosowanie w wielu, różnych branżach i dziedzinach.

Konstrukcje stalowe i aluminiowe – gdzie są stosowane?

Nasza spawalnia  posiada uprawnienia do wykonywania badań nieniszczących NDT:

  • Badania wizualne – VT level 2
  • Badania magnetyczno-proszkowe – MT level 2
  • Badania penetracyjne – PT level 2
  • Badania ultradźwiękowe – UT level 2a

Konstrukcje stalowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle ciężkim, w tym przemyśle maszynowym, budownictwie, hutnictwie metali oraz odlewnictwie. Z kolei konstrukcje aluminiowe sprawdzają się przede wszystkim w branży automotive, kolejowej oraz lotniczej.

W dziedzinie przemysłu IMI-Polska wykonuje przede wszystkim konstrukcje stalowe na potrzeby różnorodnych obiektów przemysłowych. W ten sposób tworzymy też maszyny i urządzenia, bazujące na rozwiązaniach stalowych.

Podejmujemy się każdego wyzwania

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować w modelu zaprojektuj i dostarcz..
Konstrukcje stalowe i aluminiowe nie muszą mieć standardowego charakteru. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej fantazyjnych brył i konstrukcji. Realizujemy przy tym poszczególne projekty i inwestycje krok po kroku, od wstępnej koncepcji, aż po jej realizację, wdrożenie i serwis. Nasze biuro konstrukcyjne dba o trwałość i niezawodność tworzonych rozwiązań, aby spełniały one wszelkie oczekiwania naszych klientów.

 

Oferujemy kompleksową i profesjonalną usługę.

 

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi, co również istotne, nie tylko wykonujemy projekt konstrukcji, ale również zajmujemy się jego kompleksową realizacją. Zapewniamy również usługę dostarczenia i montażu poszczególnych elementów. Oferujemy przy tym szybkość i skuteczność naszych działań. Montaż jest bezproblemowy, a wykonują go nasi najlepsi specjaliści. Nasze konstrukcje stalowe i aluminiowe spełniają też wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Kierujemy się strategią SAFETY (secure, agile, fix price, engineering, on time, yield). Bazujemy więc zarówno na bezpieczeństwie inwestycji, jak i na wydajności i terminowości naszej pracy. Oferujemy też wsparcie naszej profesjonalnej, wykwalifikowanej kadry. A to wszystko przy możliwej optymalizacji kosztów. No i oczywiście korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Poszczególne komponenty dostarczają nam najlepsi na rynku producenci i dostawcy.

Korzyści ze współpracy

1

Korzyść 1

2

Korzyść 2

3

Korzyść 3

Podejmij z nami
współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.