OFERTA

Relokacja maszyn i linii produkcyjnych

Nie tylko projektujemy i budujemy maszyny, urządzenia oraz całe ciągi technologiczne, podejmujemy się również relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Relokacja maszyn i linii produkcyjnych - jak to robimy?

W tym celu projektujemy demontaż, przeprowadzamy kompleksowy demontaż z odinstalowaniem wszelkich mediów, a także zajmujemy się transportem maszyny lub urządzenia do docelowej lokalizacji. Relokacje maszyn i urządzeń oraz relokacja linii produkcyjnych stanowią niezwykle ważny filar naszej działalności.

Dla wielu przedsiębiorców stanowi natomiast ogromną pomoc w procesie zmiany siedziby, zakupu specjalistycznego sprzętu albo kompleksowej reorganizacji przedsiębiorstwa.

Działamy w strategii SAFETY

Relokacja maszyn i urządzeń jest wykonywana przy zachowaniu wszelkich, niezbędnych standardów bezpieczeństwa. Odpowiednio zabezpieczamy sam sprzęt, jak i ograniczamy udział pracowników w całym procesie. Poszczególne projekty realizujemy również przy użyciu tak zwanej strategii SAFETY (safe, agile, fix price, engineering, on time, yield). Mamy więc na względzie bezpieczeństwo inwestycji, efektywność projektu i wykonania, optymalizację i transparentność kosztów, wykonanie projektu na czas, a także pełną elastyczność z naszej strony. Naszym celem jest uzyskanie miana lidera w sektorze automatyki przemysłowej, produkcji maszyn i relokacji linii produkcyjnych.

 

Oferujemy kompleksową realizację wraz z uruchomieniem

 

Finalnie urządzenia i maszyny, przetransportowane w nowe miejsce, zostają przez nas podłączone i uruchomione. Co również istotne, potrafimy przeprowadzić relokację maszyn i urządzeń nawet w toku produkcji, bez pełnego wyłączenia wszystkich modułów. Taka operacja jest możliwa dzięki odpowiedniej koordynacji, ścisłej współpracy wszystkich osób, zaangażowanych w ten proces oraz optymalnemu zarządzaniu czasem. Relokacje maszyn oraz relokacja linii produkcyjnych może odbyć się w taki sposób, aby odbiorcy produktów nawet nie zauważyli przestojów w produkcji. Każde zlecenie realizujemy od projektu i koncepcji, aż po wykończenie i montaż. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, oferujemy też kompleksowe usługi serwisowe. Jesteśmy w pełni elastyczni i pozostajemy do dyspozycji naszych klientów w każdym zakresie. Zrealizowaliśmy już setki poważnych i rozbudowanych projektów relokacyjnych na całym świecie.

Relokacje maszyn i relokacja linii produkcyjnych – kto ich potrzebuje?

 

Usługa relokacji maszyn i urządzeń dedykowana jest zarówno przedsiębiorstwom całkowicie zmieniającym siedzibę, jak i transportującym tylko określone elementy: urządzenie lub maszynę. Działamy w każdej możliwej branży produkcyjnej, w tym w branży spożywczej, przemyśle ciężkim, automotive, branży lotniczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej, drzewnej oraz kolejowej. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne są relokacje maszyn i urządzeń lub relokacja linii produkcyjnych. Tworzymy dla naszych klientów unikalne rozwiązania, „szyte na miarę” potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nie zamykamy się nawet na najbardziej skomplikowane i nietypowe projekty. Nasi specjaliści podejmują się każdego wyzwania. Im trudniej, tym więcej satysfakcji przynosi nam nasza praca. Kompleksowe relokacje maszyn kilku zakładów produkcyjnych na raz? Kompleksowy rozładunek i przemieszczenie wraz z montażem wszelkich elementów? Instalacja rozbudowanej i skomplikowanej linii technologicznej? Relokacje maszyn i urządzeń w toku produkcyjnym? One nie stanowią dla nas żadnego problemu.

 

Jakie są korzyści z relokacji linii produkcyjnych oraz maszyn?

 

Umożliwiamy relokację maszyn i urządzeń z dowolnego miejsca w Europie i na świecie. Posiadamy wszelkie uprawnienia, umożliwiające na wykonanie transportu wielkogabarytowego. Nie tylko transportujemy określone komponenty, maszyny, urządzenia i całe ciągi technologiczne. Oferujemy również usługę montażu – od poskładania, do uruchomienia linii produkcyjnej i technologicznej. Nasza skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia oraz zaangażowania w każdy, realizowany projekt. Opracowaliśmy unikalny system, pozwalający nam na świadczenie wysokiej jakości usługi relokacji maszyn i urządzeń przy ograniczeniu kosztów tej operacji. Każdą usługę realizujemy z zachowaniem odpowiedniej koordynacji (harmonogramu) oraz wszelkich formalności (pozwoleń, certyfikatów itp).

Korzyści ze współpracy

1

Korzyść 1

2

Korzyść 2

3

Korzyść 3

Podejmij z nami
współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.