OFERTA

Outsourcing inżynierów

Czy zdarzyła się Państwu kiedyś sytuacja, że brakowało zasobów do realizowanego przedsięwzięcia?

Outsourcing inżynierów

Czy zdarzyła się Państwu kiedyś sytuacja, że brakowało zasobów do realizowanego przedsięwzięcia?

Właśnie z myślą o tym stworzyliśmy usługę outsourcingu inżynierów. Nasi pracownicy mogą pracować dla klienta również bezpośrednio, w jego własnej siedzibie.

Ogranicza to czas, związany z dojazdami oraz ułatwia skonstruowanie wygodnego dla przedsiębiorcy harmonogramu określonych prac.

IMI-Polska – najlepsi specjaliści w branży – inżynier CATIA, CREO, NX

Outsourcing inżynierów obejmuje naszych najlepszych specjalistów. Zatrudniamy inżynierów mechaników, automatyków i elektryków, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i obszerną wiedzę. Nasi pracownicy w ramach outsourcingu inżynierów realizują projekty od etapu zarysu i wstępnej koncepcji, aż po nadzór autorski przy wdrożeniu. Oferują przy tym wszystkie te usługi, które świadczylibyśmy w ramach tradycyjnej współpracy. Proponują zatem kompleksowe wsparcie projektowe, wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych, realizację maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych i technologicznych, usługi związane z robotyką i stanowiskami zrobotyzowanymi, automatyką przemysłową, relokacją maszyn i urządzeń, utrzymaniem ruchu i serwisem maszyn, wykonywaniem instalacji technicznych, certyfikacją maszyn CE, dostosowaniem maszyn do wymagań minimalnych i tak dalej.

Nasi inżynierowie mają kompetencje jak poniżej:

  • inżynier mechanik  (CAD PTC CREO, CATIA, SolidWorks etc.)
  • inżynier automatyk (Siemens, Allen Bradley etc.)
  • inżynier elektryk (E3, SEE Electrical, ePlan etc.)
  • inżynier robotyk (Fanuc, ABB etc.)

Outsourcing inżynierów – jak działamy?

W ramach tak zwanego team building’u tworzymy dedykowane zespoły bezpośrednio u klienta. Rozliczenia prowadzone są natomiast w formie wygodnego systemu Time & Materials. Mechanizm ten sprowadza się do ustalenia zapłaty na podstawie czasu, w jakim rzeczywiście wykonywano pracę oraz materiałów, które użyto do rozwiązania określonych problemów i wykonania usług. To bardzo elastyczny model współpracy, który dopuszcza wdrażanie wszelkich zmian podczas trwającego projektu. Przedsiębiorca, decydujący się na outsourcing inżynierów, ma zatem pełną, bieżącą kontrolę nad tym, co dzieje się w przedsiębiorstwie i w jakim zakresie konieczne jest korzystanie z usług IMI-Polska. Niewątpliwie Time & Materials prowadzi do dużych oszczędności. Klient płaci bowiem za faktyczną, wykonaną pracę. Nie ma w tym żadnych, asekuracyjnych
kosztów.

 

Outsourcing inżynierów – kto może z niego skorzystać?

 

Outsourcing inżynierów to dobry pomysł dla dużego, rozwijającego się przedsiębiorstwa, które potrzebuje specjalistycznej pomocy, ale jednocześnie chce ograniczyć koszty, związane z zatrudnianiem nowych pracowników. Nasza usługa dedykowana jest wszystkim klientom, działającym we wszystkich, obsługiwanych przez nas branżach. Outsourcing inżynierów z powodzeniem wdrażaliśmy już w branży spożywczej, przemyśle ciężkim, automotive, w branży lotniczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej, drzewnej, a także w branży kolejowej. W każdym typie przedsiębiorstwa – niezależnie od jego rozmiarów i profilu działalności – outsourcing inżynierów spełnił oczekiwania klientów i doprowadził do wzrostu wydajności oraz efektywności firmy.

Korzyści ze współpracy

1

Korzyść 1

2

Korzyść 1

3

Korzyść 1

Podejmij z nami
współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.