OFERTA

Instalacje techniczne

Specjaliści IMI-Polska wykonują zarówno proste, jak i bardzo skomplikowane instalacje do budowy linii produkcyjnych, a także podłączenia określonych maszyn i urządzeń.

Instalacje techniczne - nasza oferta

W zakresie instalacji technicznych oferujemy między innymi instalacje elektryczne, pneumatyczne oraz hydrauliczne gorącej pary. Gwarantujemy najwyższą ich jakość i pełen profesjonalizm.

Usługi wykonują nasi najlepsi specjaliści – inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem.

Instalacje techniczne i ich rodzaje

Dostarczamy naszym klientom rozwiązania, łączące w sobie nowoczesne technologie oraz sprawdzone, niezawodne rozwiązania. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość realizowanych projektów. Wykonane instalacje są nieawaryjne i przygotowane do zadań specjalnych. Ich skuteczność potwierdzona jest licznymi testami. Instalacje techniczne, które realizujemy, dzielą się na elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne – każdy typ opisujemy szerzej poniżej.

 

Instalacje elektryczne

Projektujemy, wdrażamy i uruchamiamy między innymi instalacje techniczne w wersji elektrycznej. Oferujemy też modernizację i rozbudowę już istniejących systemów. Proponujemy między innymi kompleksowe instalacje elektryczne niskoprądowe, kablowanie maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonanie przemysłowych sieci strukturalnych, montaż koryt kablowych ściennych i podwieszanych, konstruowanie bezprzewodowych i przewodowych sieci przemysłowych różnych typów. Nasze konstrukcje zapewniają stały i równomierny dopływ energii elektrycznej, tak niezbędny w pracy przedsiębiorstw przemysłowych, w tym przedsiębiorstw produkcyjnych.

 

Instalacje pneumatyczne

Proponowane przez nas instalacje techniczne obejmują również zaprojektowanie i realizację niezawodnych instalacji pneumatycznych. Taka instalacja składa się z wysokiej jakości rur, wykonanych z wielowarstwowych tworzyw sztucznych i metalowych złączek. Poszczególne elementy łączone są ze sobą w procesie zgrzewania. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać najwyższą, możliwą szczelność, a także niezawodność konstrukcji. Do łączenia poszczególnych elementów wykorzystujemy profesjonalne zgrzewarki do rur. Wykonując instalacje techniczne w wersji pneumatycznej, poza indywidualnymi wymaganiami, bierzemy pod uwagę wiele, różnorodnych czynników, w tym średnicę, materiał, zastosowanie projektowanej konstrukcji, możliwość jej rozbudowy w przyszłości, warunki środowiskowe i przemysłowe oraz potrzebne ciśnienia robocze i zapotrzebowanie na sprężone powietrze.

Instalacje hydrauliczne

Projektujemy i wykonujemy różnorodne instalacje techniczne – również instalacje hydrauliczne. Usługa obejmuje w szczególności wykonanie nowych i optymalizację istniejących instalacji hydraulicznych. Proponujemy też odpowiedni dobór elementów złącznych, przewodów oraz rur wraz z systemem mocowania i ochrony węży. Budujemy też instalacje na podstawie gotowego schematu hydraulicznego, wykonujemy instalacje na rurach stalowych giętych oraz węże hydrauliczne. W razie potrzeby uruchamiamy też maszyny i urządzenia, bazujące na hydraulice siłowej.

 

Materiały do instalacji technicznych

W instalacjach technicznych korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują ich niezawodność i bezawaryjność. Ponadto wszystkie nasze instalacje techniczne charakteryzuje możliwie kompaktowa budowa, adaptacyjność oraz zaawansowana automatyka. Podzespoły są ze sobą świetnie zintegrowane, dzięki temu oferują płynność działania. Nasze instalacje techniczne gwarantują też łatwe serwisowanie i konserwację. Zarówno montażem, jak i ewentualnymi pracami serwisowymi czy konserwacyjnymi, zajmują się nasi najlepsi specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi urządzeniami i modułami, będącymi częścią linii produkcyjnych.

 

Jakie korzyści przynoszą dobrze wykonane instalacje techniczne?

Profesjonalnie i solidnie wykonane instalacje techniczne pozwalają na obniżenie kosztów, związanych z eksploatacją, serwisem i zużyciem energii. Używane przez nas systemy i rozwiązania prowadzą do ogromnych oszczędności po stronie przedsiębiorcy. Oferujemy też najwyższą jakość i niezawodność uszczelnień, wykorzystywanych w procesie realizacji instalacji. Dodatkowo projektowane konstrukcje są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie zniszczenia mechaniczne.

Korzyści ze współpracy

1

Korzyść 1

2

Korzyść 2

3

Korzyść 3

Podejmij z nami
współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.