OFERTA

Przenośniki i transportery przemysłowe

Przenośniki i transportery to niezbędne elementy praktycznie każdej linii produkcyjnej. IMI-Polska oferuje unikalne, wysokiej jakości rozwiązania, które wzniosą produkcję na wyższy poziom.

Przenośniki i transportery przemysłowe - nasza oferta:

Korzystamy przy tym z najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych nowinek. Oferowane przez nas urządzenia są „szyte na miarę” potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nasi najlepsi inżynierowie wsłuchują się w potrzeby firm po to, by stworzyć idealne rozwiązania technologiczne.

Nasze przenośniki i transportery umożliwiają przenoszenie wszelkiego rodzaju materiałów – sypkich, zbitych, pojemników, puszek i wielu innych. Oferujemy różnorodne, niezawodne mechanizmy, bazujące na komponentach najlepszych na rynku producentów.

Jak działamy oraz rodzaje przenośników

Przenośniki i transportery tworzymy w oparciu o stały schemat. Najpierw, we współpracy z klientem, tworzymy wstępną koncepcję. Po ustaleniu wszelkich, niezbędnych szczegółów, przygotowujemy ostateczny projekt. Realizujemy wszystkie założenia przy wykorzystaniu strategii SAFETY (secure, agile, fix price, engineering, on time, yield). Następnie przeprowadzamy kompleksowy montaż i sprawdzamy działanie wykonanych konstrukcji. Oferujemy też bieżący serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne do istniejących przenośników i transporterów. Każdy projekt realizujemy w systemie „pod klucz”. Dzięki temu klient otrzymuje w pełni profesjonalną usługę.

Oferujemy różnorodne przenośniki i transportery. Wybór określonego typu oraz funkcjonalności tworzonych modeli dostosowujemy do potrzeb danej firmy. Chodzi bowiem o to, by te mechanizmy jak najlepiej realizowały potrzeby przedsiębiorstwa, z którym współpracujemy. Mają one usprawniać i przyspieszać proces produkcyjny. Na etapie tworzenia koncepcji projektu nasi  inżynierowie konsultują więc wszelkie kroki z klientem. Wszystko po to, by dać mu produkt, który będzie praktyczny, wytrzymały i bardzo wydajny w warunkach danego przedsiębiorstwa.

Transportery taśmowe

Najpopularniejszym typem przenośników, które wybierają nasi klienci, są przenośniki taśmowe. Tego typu transportery doskonale sprawdzają się w produkcji, niemal w każdej gałęzi przemysłu. Wykorzystują je przedsiębiorstwa o różnych profilach, w tym nawet sortownie i magazyny, które jak wiadomo, mają szczególne wymogi w tym zakresie. Przenośniki i transportery taśmowe mogą stanowić samodzielne urządzenia albo zostać wykorzystane jako element całej linii produkcyjnej lub technologicznej.

Przenośniki płytkowe

Przenośniki i transportery występują też w wersji płytkowej. Sprawdzają się one nie tylko w branżach produkcyjnych, ale również transportowych. Z powodzeniem wykorzystuje się je między innymi w mniejszych lub większych magazynach. Wykonujemy je na specjalnych, niezwykle wytrzymałych łańcuchach płytkowych. W tym zakresie proponujemy przenośniki jednorzędowe, wielorzędowe, prostobieżne oraz skrętne. Nasi specjaliści są w stanie przygotować nawet najbardziej rozbudowane i skomplikowane konstrukcyjnie przenośniki i transportery.

Przenośniki modułowe

Przenośniki i transportery mogą też bazować na specjalnych taśmach modułowych. Takie przenośniki modułowe sprawdzają się najlepiej w przedsiębiorstwach produkcyjnych, obsługujących produkty o różnorodnej masie wagowej. Poza tym przenośniki modułowe oferuję wiele, atrakcyjnych funkcjonalności. Nasi inżynierowie mogą je uzupełnić między innymi o specjalne zbieraki i kurtynę boczną. Można je wykorzystać do standardowego transportu poziomego, a także do transportu ukośnego.

Przenośniki rolkowe

IMI-Polska oferuje też wysokiej jakości przenośniki rolkowe. Proponujemy przenośniki i transportery zarówno w wersji grawitacyjnej, jak i napędzanej. Możemy skonstruować urządzenie, z pojedynczym kołem zębatym albo takie, wyposażone w specjalne paski klinowe. Czasem stosujemy też rolki stożkowe. Wybór typu napędu uzależniony jest od specyfiki danej produkcji. Niewątpliwie jednak oferowane przenośniki i transportery gwarantują najwyższą jakość, dzięki użyciu wytrzymałego i solidnego materiału. Wykorzystujemy w szczególności stal nierdzewną, węglową, ocynkowaną, a także płaszcz PCV.

Przenośniki spiralne

Proponujemy też unikalne rozwiązania, dla przedsiębiorstw, w których produkcja odbywa się w obrębie kilku pięter albo na bardzo ograniczonej przestrzeni. Świetnym rozwiązaniem wówczas może okazać się bowiem zastosowanie przenośników spiralnych. Umożliwiają one wygodne i w pełni bezpieczne przenoszenie poszczególnych produktów.

Korzyści z użycia transporterów:

1

Szybszy i bezobsługowy transport materiałów

2

Redukcja kosztów produkcji i zwiększenie wydajności

3

Poprawa bezpieczeństwa pracy

Podejmij z nami
współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.