Branże

Branża farmaceutyczna

Zapewniamy unikalne rozwiązania, które sprostają wszelkim wymaganiom branży.

Nasi klienci:

Bezpieczne i unikalne rozwiązania dla branży farmaceutycznej

Branża farmaceutyczna w Polsce każdego roku odnotowuje dość znaczący wzrost. Dzięki temu stanowi bardzo ważny filar polskiej gospodarki.

Jej rozwój determinuje natomiast przede wszystkim nieustanne inwestowanie w produkcję, w tym linie produkcyjne, technologiczne oraz zakup nowych maszyn.

Co przy tym istotne, ze względu na swoją specyfikę, branża farmaceutyczna obarczona jest licznymi, szczególnymi wymogami w zakresie bezpieczeństwa. IMI-Polska współpracuje z szeregiem przedsiębiorstw, działających w tej branży. Zapewniamy unikalne rozwiązania, które sprostają wszelkim wymaganiom.

Korzyści dla branży farmaceutycznej

1

Wygodna usługa "pod klucz" - od etapu wstępnej koncepcji, aż po wykonanie, montaż i serwisowanie

2

Przyspieszenie czasu produkcji i obniżenie kosztów

3

Poprawa jakości i powtarzalności finalnego produktu

Co oferujemy branży farmaceutycznej?

Branży farmaceutycznej dedykujemy szereg usług, związanych z projektowaniem i konstruowaniem linii produkcyjnych i technologicznych, projektowaniem i budową maszyn przemysłowych, wsparciem naszego biura konstrukcyjnego, serwisem maszyn i instalacji technicznych, a także niezbędną certyfikacją. Mamy przy tym na względzie dynamiczne zmiany, które nieustannie zachodzą w tym sektorze. Branża farmaceutyczna ciągle ewoluuje. Śledzimy zatem zmiany w przepisach, dotyczące chociażby zasad obrotu lekami, ich pakowania, porcjowania i tak dalej. Badamy też zmieniającą się strukturę aptek i hurtowni farmaceutycznych oraz ich aktualne zapotrzebowanie.

Dzięki tej wiedzy możemy natomiast tworzyć optymalne rozwiązania, dostosowane do warunków, możliwości i wymogów określonego przedsiębiorstwa. Branża farmaceutyczna z IMI-Polska zyskuje szereg unikalnych produktów i usług.

Jak działamy w branży farmaceutycznej?

Za nadrzędną wartość uznajemy bezpieczeństwo i efektywność zarządzania poszczególnymi projektami. Nasze usługi realizujemy więc z uwzględnieniem reguł strategii SAFETY (secure, agile, fix price, engineering, on time, yield). Dajemy naszym klientom kompleksowe produkty i usługi, dostosowane do ich potrzeb. W ofercie mamy zarówno całe linie produkcyjne i technologiczne, maszyny, urządzenia oraz różnorodne instalacje. Proponujemy rozwiązania, które branża farmaceutyczna uznaje za niezbędne w procesie produkcji leków. Nasi najlepsi specjaliści projektują, montują i serwisują różnorodne rozwiązania, w tym chociażby innowacyjne linie do sterylnego napełniania substancji wstrzykiwanych, kompaktowe systemy dezynfekcyjne, destylatory, testery komór rękawicowych, laboratoryjne testery proszków, a także specjalne napełniacze do butelek.

Sterylnie, dokładnie, z zachowaniem wszelkich norm

Mamy przy tym świadomość, jak ważna jest sterylność poszczególnych procesów oraz ich efektów finalnych. Z tą myślą tworzymy wszystkie nasze rozwiązania. Oferujemy pomoc naszych najlepszych specjalistów. Biuro konstrukcyjne IMI-Polska zatrudnia ponad 50 inżynierów mechaników, automatyków i elektryków. Nasi specjaliści przez lata zdobywali niezbędną wiedzę i doświadczenie, pracując w wielu branżach i przy różnych projektach. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi – pasjonatami nowoczesnych technologii i nietuzinkowych rozwiązań.

Niewątpliwie branża farmaceutyczna daje nam ogrom wyzwań. Stawiamy im jednak czoła, tworząc rozmaite konstrukcje, w tym niejednokrotnie prototypy. Nasze innowacyjne projekty zdobywają uznanie w świecie farmaceutycznym.

>
CASE STUDY

Podejmij z nami
współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.