OFERTA

Obróbka skrawaniem

IMI Polska posiada bogaty park maszynowy, dzięki któremu może realizować najróżniejsze zlecenia, związane z produkcją przemysłową.

Czym jest obróbka metali?

Obróbka skrawaniem, toczenie i frezowanie. Jej znaczenie nieustannie wzrasta, ponieważ niemal w każdej branży produkcyjnej potrzebne są elementy metalowe. Używa się ich do różnych, często bardzo zaawansowanych technologicznie procesów.

Obróbka skrawaniem to natomiast proces ich wytwarzania. Musi być realizowana z olbrzymią precyzją i przy użyciu specjalistyczne sprzętu. W ramach obróbki skrawaniem oferowane są różnorodne usługi, związane z nadawaniem metalowi optymalnych kształtów.

Co oferujemy w zakresie obróbki skrawaniem?

W zakresie obróbki skrawaniem, proponujemy usługi toczenia, frezowania, szlifowania oraz wiercenia. Posiadamy szeroką bazę różnorodnych komponentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy, najdrobniejszy element. Oferujemy produkcję jednostkową, małoseryjną, ale i produkcję na masową skalę. Dla właściwej konserwacji wytworzonych elementów mamy natomiast możliwość poddania ich obróbce termicznej, polegającej na hartowaniu lub ulepszaniu cieplnym. Wszystkie elementy możemy też ocynkować albo poddać niklowaniu, chromowaniu lub malowaniu.

 

Toczenie i frezowanie CNC

Z usługą toczenia i frezowania, a zatem obróbką CNC, wiąże się nie tylko konieczność posiada zaawansowanych technologicznie obrabiarek cyfrowych. Dodatkowo konieczne jest użycie profesjonalnego i niezawodnego oprogramowania CAD/CAM. Dopiero dzięki takiemu zestawowi narzędzi, możemy stworzyć nietypowe elementy o bardzo skomplikowanej strukturze i kształtach. Nasz park maszynowy oraz biuro konstrukcyjne posiadają wszelkie, niezbędne do tego elementy. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości, nowoczesne obrabiarki cyfrowe, ale i najnowsze oprogramowanie.

 

Szlifowanie, nawiercanie i gwintowanie

Obróbka skrawaniem, oferowana przez IMI-Polska, obejmuje też różnorodne usługi, związane ze szlifowaniem, nawiercaniem oraz gwintowaniem różnych powierzchni. Świadczymy w tym zakresie kompleksowe i profesjonalne usługi. Nie tylko szlifujemy wałki, otwory i powierzchnie płaskie, ale też frezujemy płaszczyzny, rowki i kanaliki. Wszelkie prace wykonujemy z maksymalną precyzją, dbając o każdy, najdrobniejszy szczegół realizowanego zlecenia, bo zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu klientów.

Oferujemy usługi w Krakowie i Mysłowicach.

Jak obróbka skrawaniem łączy się z obróbką cieplną?

Obróbka skrawaniem bezpośrednio łączy się również z obróbką cieplną. Oferujemy profesjonalne wyżarzanie i hartowanie. Używamy do tego specjalistycznych narzędzi oraz zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa przy tak specyficznych i trudnych pracach. Realizujemy nasze usługi nie tylko dla produkcji wieloseryjnej, ale także małoseryjnej. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i pragnienia naszych klientów. Podejmujemy się realizacji nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

 

Jaki sprzęt do obróbki skrawaniem posiadamy?

Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń, sygnowanych markami znanych i cenionych na rynku producentów, które gwarantują dokładność wykonanej usługi. Nasz sprzęt do obróbki skrawaniem umożliwia obróbkę niemal wszystkich rodzajów materiałów, w tym konstrukcji stalowych, stali nierdzewnej, mosiądzu, brązu, miedzi, aluminium oraz tworzywa sztucznego. Istotny jest nie tylko bogaty, rozbudowany park maszynowy, ale także doświadczenie i właściwie dobrana technologia. To z kolei zapewniają nasi inżynierowie – najlepsi specjaliści w swojej branży. Dzięki nim możemy świadczyć kompleksowe usługi zarówno w produkcji seryjnej, jak i jednostkowej.

 

Jakie są korzyści z obróbki skrawaniem?

Obróbka skrawaniem – proces niezbędny w nowoczesnym przemyśle – umożliwia prowadzenie wysokowydajnej produkcji rozmaitych elementów. Dzięki niej możliwa jest poprawa jakości oraz powtarzalności poszczególnych, produkowanych elementów. Obróbka skrawaniem zapewnia też automatyzację pewnych, istotnych w danej działalności procesów. Wytwarzanie określonych wyrobów jest szybsze i bardziej wydajne. Obróbka skrawaniem pozwala też zminimalizować straty materiału.

Korzyści ze współpracy

1

Korzyść 1

2

Korzyść 2

3

Korzyść 3

Podejmij z nami
współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.