Lokalizacja: Kraków

monter/spawacz

Firma IMI-POLSKA SP. Z O.O. Miejsce pracy: Kraków Jeśli poniższe wartości są dla Ciebie ważne:
  • Ciągłe doskonalenie i edukacja
  • Innowacyjność przy zachowaniu standardów
  • Pozytywne nastawienie
  • Odpowiedzialność
  • Duch pracy zespołowej
  • Satysfakcja z pracy
Zaaplikuj do nas wysyłając CV poprzez formularz na stronie klikając aplikuj na dole strony. Zatrudniamy spawaczy oraz monterów do produkcji maszyn i oprzyrządowania produkcyjnego. Pełen etat Praca od zaraz. Wymagania: 3 letnie doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych i montażu bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, wykształcenie min zawodowe, mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, dokładność oraz zaangażowanie. Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji możliwość rozwoju i doskonalenia,

O nas

IMI POLSKA jest firmą od początku budowaną w oparciu o system wartości. Każda z nich jest wspierana poprzez konkretne działania.

I tak np. ciągłe doskonalenie i rozwój jest wspierane poprzez cotygodniowe szkolenia, które organizujemy w zespołach. Inżynierowie dzielą się swoją wiedzą z kolegami, menedżerowie szkolą z komunikacji, a pracownicy produkcji przekazują najlepsze praktyki pozostałym.

ponad
3500
zrealizowanych projektów W GRUPIE AIUT
blisko
600
SPECJALISTÓW W GRUPIE AIUT
blisko
1300 m²
POWIERZCHNI PRODUKCYJNEJ w Krakowie

Zakres obowiązków

  • 3 letnie doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych i montażu
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie min zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • możliwość rozwoju i doskonalenia,

Oferujemy

1

Szkolenia rozwojowe

2

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

3

Możliwość poszerzania wiedzy.

Podejmij z nami współpracę

Skontaktuj się z odpowiednim działem i otrzymaj warunki współpracy.